Camera360

Fotoğraf Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 211 MB
  • Version Cihaza göre değişir
  • Dil Türkçe
  • Firma PinGuo
Camera360 sizlere en kaliteli fotoğraflar konusunda yardımcı oluyor.

Android işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınızda kullanabileceğiniz kaliteli bir mobil fotoğraf uygulaması arıyorsanız Camera360 uygulaması sizlerin yanında olacaktır. 

Mobil cihazlarınız sizlere her konuda yardımcı olurken çekmiş olduğunuz fotoğraflarınızı görsel olarak daha kaliteli hale getiriyor. Camera360 uygulamasına sizde sahip olun ve sosyal medyalarınızda paylaşmak istediğiniz fotoğrafları süsleyin ve profiliniz daha kaliteli dursun. Milyonlarca kişinin kullandığı Camera360 fotoğraf uygulaması profesyonel düzenleme araçları ve tüm temalı eğlenceli çıkartmalar, hareket etiketleri, sanat filtreleri, poster şablonları ve video efektleri içerir.

Bu öğeler ile fotoğraflarınızı baştan yaratabilirsiniz. Fotoğraf stüdyosu, selfie kamera ve fotoğraf düzenleyicisi ile tüm fotoğraflarınızı daha da iyi hale getirmek için sizlere en keyifli yardımı sunuyor.

Fotoğraflarınızın temalarına uygun efektleri seçin ve fotoğraflarınıza profesyonel işlemler yapmanızı sağlayan Camera360 fotoğraf editörü uygulaması ile sizde fotoğraflarınızı geliştirin. Hızlı düzeltme (kontur), beyazlat, pürüzsüz cilt, parlaklaştır ve genişletin gözleri, sivilce, facelift, vb. işlemleri rahatlıkla Camera360 uygulamasına başvurabilirsiniz. 

Daha Fazla Göster
Camera360 indir